Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Aktuální prodej

 

 

 


Podmínka prodeje a možnosti dopravy. Prosím čtěte podmínky prodeje myslím, že je tam vše co budete před závaznou rezervací vědět!

V případě, že máte nějaké dotazy ohledně pořízení králíčka nebo hledáte králíčka do chovu budu ráda když my zavoláte večer mezi 20-23 hod. to už jsem doma a můžu se Vám věnovat během dne většinou řídím nebo jsem u klientů a to se Vám opravdu nemohu věnovat s SMS je to ještě horší to už je lepší mi napsat @ na ten mohu odpovědět třeba po půlnoci nebo brzo ráno, děkuji.

TEL.: 739 086 175 , chsblue@seznam.cz

OSOBNÍ ODBĚR V BEROUNĚ

Za příplatek 100Kč dovezu a předám

Praze- metro trasy B stanice Lužiny nebo Luka

            občas i Hlavní nádraží a metro A stanice Motol

Kladně- Lidl ul. Americká

Příbram-nádraží

Plzeň- OC Tesco Extra ul. Rokycanská

na některé z klubových výstav  

a nárazově pokud budu mít někam cestu

Poděbradech a okolí většinou v době svátků vánoce, velikonoce ap.

Dále pak spolehlivý, ověřený a zkušený přepravcem po ČR za 350Kč bez ohledu na vzdálenost

Aktuální trasy, datum a informace o přepravci

http://www.privez-zvire.cz/trasy/

Všechny králíčci ať už na mazlíka nebo do chovu budou tetovaní s PP ve stáří 8 týdnů, prodej je stvrzen kupní smlouvou (je to spíše takový záruční list). Králíčci zároveň dostanou krmení do začátku, očkovací průkaz (pokud byl již očkovaný i se záznamem o vakcinaci), praktický dárek-hřebínek, v případě zájmu dodám i fotečky jak rostl a celoživotní chovatelský servis je samozřejmostí.

 

CENA KRÁLÍČKA JE 1200KČ ZÁLOHA 500KČ

Záloha je závazná a tedy nevratná bez ní králíčka po špatných zkušenostech nerezervuji zálohu vracím jen v případě, že dojde ke zrušení rezervace z mé strany např. úhynu králíčka nebo jinou okolností mě k tomu nutící. Předběžná rezervace je doba kdy očekávám zálohu, ale klidně pište budete tak případně další v pořadí pro případ, že záloha nedorazí. Pokud je u králíčka uvedeno rezervace a jméno zájemce králíček má již zajištěn nový domov. Pokud je uvedeno zvažuji do chovu pak může být uvolněn až těsně před odstavem tedy v 7-8 týden lze si zažádat o nezávaznou rezervaci a doufat.

Miminka jsou samostatně nafocena každé je označeno např. 2-B,3-C ap. při zamlouvání mi pište prosím do předmětu @ toto označení usnadní mi to lepší orientaci v králíčcích i budoucích majitelých, děkuji. 


Plánované vrhy


 

Vzhledem k mojí dlouhodobě trvající situaci, kterou jsem se snažila řešit a oddalovat, ale už to není jen jeden důvod ,ale více a tak s těžkým srdcem podléhám okolnostem a ukončuji chov a tímto nabízím chovné jedince k prodeji.

 Jde o šest dospělých samic a jednoho dospělého samce. Možno utvořit čtyři nepříbuzné samice s jedním samce,které lze dále použít v chovu na výstavy další dvě samice pouze na mazlíka všechny však nabízím je pouze do dobrých rukou.

 

V případě, že by měl někdo o dospěláka zájem a je ochoten mu poskytnou láskyplný domov budu moc ráda není to pro mě lehké.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                     

  

 

TOPlist