Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Podmínky prodeje

                                                  Podmínky prodeje

                                                  a dopravy níže

jsou sice dlouhé,ale co je psáno to je dáno a mám ráda jasno,aby pak nedocházelo k nedorozumění prosím o pečlivé předčtení než pošlete zálohu a ještě si neodpustím upozornění před koupí králíčka

je dobře se ujistit o tom, že všichni členové rodiny králíčka chtějí a jste schopni a ochotni se o něj postarat za všech okolností několik let (4-8 let) o dovolené, stěhovaní, změny zaměstnání apod.  a je nutno počítat i ze situací, že děti nezvládnou nebo nevydrží se o něj starat je také dobré si nechat zjistit případné alergie v rodině na prach, pyl, roztoče a zvířecí srst jde o dlouhosrstého králíčka je nutno ho česat další nezbytnou součástí jídelníčku je seno, které také může být zdrojem alergie a dále i podestýlka může prášit a může být také zdrojem alergie. Obecně se nedoporučuje mít králíčka v místnosti kde se spí. Je pak smutná situace když se musí králíčkovi hledat nový domov, když se tomu dá předejít.

Králíček odchází do nového domova v 8 týdnem života ne dříve naopak je-li to nutné k odběru dochází i později záleží vždy na kondici králíčka.Po dohodě a uhrazení celé částky je možné králíčka odebrat i později.

Datum odběru králíčci pocházejí z novošlechtění jsou tedy s PP a tetovaní jde o oficiální doklad, který vystavuje  Český svaz chovatelů musím vyčkat na jejich zaslání, abych mohla králíčky natetovat a teprve poté mohou odejít do nových domovů snažím se celý proces urychlit co to jde, ale poznat pohlaví a barvu u týdenního králíčka je nemožné a pro vystavení PP důležité. Většinou se to do 8-9 týdne zadaří.

Cena králíčka je 1200Kč pokud není uvedeno jinak a je pevná.

V případě,že plánujete králíčka do chovu anebo na výstavy sdělte mi to prosím předem domluvíme se předem na vhodnosti, nahlédnoutí do Výpisu předků (VP) ap. jinak předpokládám, že králíček odchází jako mazlíček, kterého si nový majitel vybírá podle sympatií a tudíž neřeší zda odpovídá standartu.

Prodej králíčka probíhá na základě kupní smlouvy-záručního listu s toho vyplívají jisté záruky na kvalitu a čestnost prodeje.
Dále králíček dostane výpis předků,očkovací průkaz pokud je králíček při odběru starší 10 týdnů je již očkován, krmení do začátku, dárek a samozřejmě průkaz původu (PP) a doživotní chovatelský servis.

Rezervace a platba po špatných předchozích zkušenostech stejně tak jako ostatní chovatelé požaduji zálohu 500Kč. 

V případě zrušení rezervace z Vaší strany zálohu nevracím. Doplatek se hradí při osobním odběru. V případě odběru na výstavě nebo dopravou požaduji celou částku předem a to i vč. případné dopravy.
Platba probíhá převodem na účet záloha za rezervaci musí být připsána na účet nejpozději do 5 prac. dní od zaslání podkladů k platbě pokud se tak nestane rezervaci ruším a králíčka uvolňuji zpět do prodeje.
Doplatek musí být připsán na účet nejpozději do 7 prac. dnů před datem dohodnutého termínu. V případě,že si králíčka nepřevezmete osobně nebo od přepravce celá částka vč.případné dopravy se nevrací zálohu nebo celou částku vracím jen v případě, že by došlo ke komplikaci znemožňující odběr králíčka např.úhyn,špatný zdravotní stav. Zrušení nebo přesunutí dopravy není důvodem k vrácení peněz za králíčka.

Doprava  se objednává a hradí se týden dopředu učiním tak hromadně

je tedy nutné, aby doprava byla uhrazena do 7 prac. dní společně s případným doplatkem nebo celou částkou za králíčka,abych mohla dopravu objednat a uhradit. Objednanou a uhrazenou dopravu je možno zrušit výhradně na základě dohody z dopravcem. Dojde-li ke zrušení nebo přesunutí termínu dopravy ze strany dopravcem (náledí, povodeň, technickou závadou ap.) bude dohodnut jiný termín nebo vrácena částka za dopravu podle dohody z dopravcem.

Zrušení nebo přesunutí dopravy není důvodem k vrácení peněz za králíčka,případná částka za zrušenou rezervace nebo nepřevzetím králíčka budou použity ve prospěch králíčků.


 

 

PODMÍNKY DOPRAVY

Cena přepravy 350Kč bez ohledu na vzdálenost

Aktuální trasy, datum a informace o přepravci

 http://dopravadrobnychzvirat.websnadno.cz/Aktualni-planovane-trasy.html

Veškeré informace k plánované dopravě tedy čas a místo předání posíláme vždy ve čtvrtek před plánovanou dopravou mezi 20-24hod. prostřednictvím @. Doprava se hradí předem a objednávám ji Já.

 

 

 

TOPlist